YUKARI
Image Alt

Almanya’da İngilizce ve Uluslararası Geçerli Diploma Alabileceğiniz BURSLU İşletme Eğitimi

Almanya’da İngilizce ve Uluslararası Geçerli Diploma Alabileceğiniz BURSLU İşletme Eğitimi

Berlin School of Business and Innovation, Berlin’in merkezinde İngilizce lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Okulun amacı mezunlarını seçtiği alanda farklı özelliklere sahip, başarılı bir lider haline getirmektir.

Okul üç ana temel üzerine kurulmuştur: Başarı, Yenilikçilik, Liderlik. Bu nedenle seçmiş olduğunuz bölüm, iş becerilerinizi pratik olarak geliştirmenize ve endüstriyi anlamanızı sağlar. Profesyonel hayatınızda ihtiyaç duyacağınız bütün iş yeterliliğini ve bilgiyi, sizlere kendi alanlarında uzman akademisyenlerimiz tarafından verilecektir. Ayrıca Kariyer Servisimiz eğitiminiz sürecinde ve mezuniyetinizden itibaren size uygun iş seçenekleriyle ilgili destek veriyor olacak. Ek olarak kariyer servisimiz okulumuzda İş Fuarları düzenliyor olacak ve iş imkanlarını öğrenme ve firma yöneticilerini tanıyarak network sağlama fırsatınız olacaktır. Düzenlenen bu iş fuarlarıyla Alman sistemi ve işleyişini daha yakından tanıma ve network oluşturma şansınız olacaktır.

Sunulan tüm programlarda uygulamalı öğretim tekniği kullanılmaktadır. Dersler, iş dünyasından yöneticilerin de katıldığı (guest speaker) vaka çalışmalarıyla da desteklenmektedir. Bu yöntemle hem network sağlayıp hem de uluslararası firmaların işleyişi ve bakış açısına sahip olabileceksiniz.

Öğrencilerimiz okulumuzda ücretsiz Almanca dersleri alma hakkına sahiplerdir. Her öğrencimiz London School of Business and FinanceExecutive Education’ sertifika programına ücretsiz katılarak sertifikayı almaya hak kazanırlar.

BSBI (Berlin School of Business and Innovation) bütün programları İtalya’da, dünyada tanınan Università Telematica Internazionale UNINETTUNO tarafından diplomalandırılmaktadır. Università Telematica Internazionale UNINETTUNO tarafından tasarlanmış; ödüllendirilmiş. BSBI UNINETTUNO’nun Berlin kampüsüdür. 2005 yılından beri lisans, master ve doktora programları sunan UNINETTUNO tüm dünyada kabul görmektedir. 20 yıllık araştırmaya dayanan UNINETTUNO’nun psychopedagogical model eğitim sistemi EADTU tarafından “E-xcellence” ödünlünü almaya hak kazanmıştır.

Sunulan programlar:

Lisans Programı:

  • Economics and Business Administration Foundation Programı (1 yıl)
  • Economics and Business Administration (3 yıl)

Yüksek Lisans Programları:

  • Global MBA
  • MBA in Maritime and Shipping Management
  • Strategic Marketing
  • Finance and Investments
  • International Health Management
  • International Tourism, Hospitality and Event Management

Doktora Programı:

  • Business Administration (4 yıl)

Kabul Kriterleri

 

Berlin School of Business and Innovation lisans derecesine kabul alabilmek için lise diploma notunuzun 100 üzerinden minimum 60 olması gerekmektedir. Ayrıca başvuru aşamasında Güvenli İngilizce Testi (SELT) olan IELTS ‘den 6.0 (bandlardan 5.5’in altında olmaması önemlidir) ya da PTE’den 50+ olması gereklidir.

Berlin School of Business and Innovation’da Yüksek lisans derecesine kabul almak için Lisans not ortalamanızın minimum 2.00 olması gereklidir.  Ayrıca başvuru aşamasında Güvenli İngilizce Testi (SELT) olan IELTS ‘den 6.0 (bandlardan 5.5’in altında olmaması önemlidir) ya da PTE’den 50+ olması gereklidir.

 

Konaklama Tipleri

 

Berlin School of Business and Innovation kendi bünyesinde eğitim vermekte olduğu öğrencilere bütçelerine ve tercihlerine göre Berlin’de konaklama imkanı sunmaktadır. Bu olanaklar tek kişilik özel banyolu ve mutfaklı stüdyo dairelerden, paylaşımlı banyolu evlere kadar değişiklik göstermektedir. Berlin’de konaklama ücretleri 450 Euro’dan – 850 Euro’ya kadar değişiklik göstermektedir. BSBI öğrencilerine Spotahome, Erasmusu ve Uniplaces’dan yapılan rezervasyonlarda çeşitli indirimler sunmaktadır.

Ek Bilgiler

Ulusal Vize kapsamında öğrencilerimiz haftada 20 saat part-time çalışma hakkına sahiplerdir. Mezuniyet sonrasında da vizelerini 18 aya kadar uzatarak çalışmaya devam edebilirler. Kendi bölümleriyle ilgili full- time bir iş bulunması halinde çalıştıkları firma aracılığıyla oturum izni alarak full time çalışma haklarını kullanabilirler.

Post a Comment

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!