YUKARI
Image Alt

AMERİKA’DA DİL EĞİTİMİ KAMPANYASI!

AMERİKA’DA DİL EĞİTİMİ KAMPANYASI!

EC Dil Okulları dünyanın İngilizce konuşulan ülkelerinde, modern eğitim anlayışı ve kaliteli hizmetiyle en iyi lokasyonlarda konumlanmış bir dil okuludur.

Uluslararası yapısıyla öğrencileri her zaman cezbeden EC, farklı kültürleri ve dünyaları keşfetmek için de oldukça ideal merkezlere sahiptir. 

Öğrencilerine başarılı bir dil eğitiminin yanı sıra, sunduğu konaklama çeşitlerinden sosyal aktivitelerine, ücrete tabii tutmadığı akademik ekstralara kadar pek çok alanda da faaliyet göstererek öğrencilerinin memnuniyetini ve başarısını her zaman ön planda tutar. 

Dünyanın en kozmopolit ülkesi Amerika’da bulunan merkezi 9 şubesiyle dil eğitimi almak isteyen öğrencilere kapılarını açan EC, öğrencilerine herkesin hayallerini süsleyen lokasyonlarda kaliteli bir eğitim deneyimi sunmakta ve yepyeni dünyaların keşfine tanıklık etmektedir. Türkiye’deki öğrencilerine özel bir kampanya başlatan EC Dil Okulları, Amerika’daki okullarına 13 hafta ve üzeri kayıt yaptıracak olanlara %20 indirim sunuyor. Son kayıt tarihi 31 Mart 2021.

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!