YUKARI
Image Alt

Amerika Dil Eğitimi

Amerika Dil Okulları

Amerika dil okulları dil eğitimi programlarının birçok alternatifinin bulunması ve ana dilinin İngilizce olması açısından en çok tercih edilen 3 ülkeden birisidir.
STEB Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Amerika’da ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz İngilizce programlarının yetkili başvuru merkezidir. Kurucularının Amerika’da yaşamış olması sebebiyle bu büyük coğrafyanın tüm eyaletleri, eğitimleri ve vizeleri hakkında çok kapsamlı bilgiye sahiptir.
Amerika’da genel, akademik veya sınavlara yönelik İngilizce dil eğitimleri almak mümkündür. Amerika dil okulları açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Amerika’da İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği bölgeler California ve Florida eyaletleridir. Toplu taşıma Amerika’da sadece büyük kentlerde gelişmiş olduğu için Los Angeles, San Diego, San Francisco, Miami, Boston ve New York gibi şehirler tercih sebebidir.

Amerika’da İngilizce Dil Kursu Ücretleri:

Amerika’da İngilizce dil kurslarının haftalık ücretleri verdiği eğitimlerin kalitelerine ve sahip oldukları sertifikasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Haftalık kurs ücretleri 150 – 600 Amerikan Doları arasında değişmektedir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde ya da yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadırlar. Dil Kursları hakkında ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Amerika’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Amerika’da konaklama ücretleri eyaletler ve şehirlere göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı, öğrenci yurtları ve stüdyo dairelerde konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Amerika’ya varış öncesi yapılmaktadır. Amerika’da dil eğitimi alacak öğrencilerin en çok tercih ettikleri konaklama türü aile yanı konaklamalardır. Haftalık konaklama ücretleri lokasyona göre 250- 650 dolar arasında değişkenlik göstermektedir.

Amerika’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 600 – 1000 dolar arasında bulunduğu yere göre değişmektedir.

Amerika Vizesi:

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığın Amerika Los Angeles’ta ofisi bulunmaktadır. STEB Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık tüm Amerika vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. Amerika programlarında en çok yaşanan sorun vize reddidir ve özenli başvuru gerektirmektedir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!