YUKARI
Image Alt

Avustralya Dil Eğitimi

Avustralya Dil Okulları

Avustralya dil okulları STEB Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Avustralya’da ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz İngilizce programlarının yetkili başvuru merkezidir. Avustralya dil okulları özellikle Melbourne, Sydney, Perth ve Brisbane şehirlerinde yer almaktadır. Bu dil okullarında Akademik İngilizce, Genel İngilizce, TOEFL, IELTS programları sunulmaktadır. Mesleki anlamda kendilerini geliştirmek isteyen bireylere için iş alanlarına ve eğitimlerine uygun sertifika ve diploma programları bulunmaktadır. Öğrencilerin eğitim gördükleri süre içerisinde, çalışma olanakları da vardır. Part-time çalışma izni ile öğrenciler hem okuyup hem çalışarak yaşam giderlerine katkı sağlayabilir.

Avustralya’da İngilizce Dil Kursu Ücretleri:

Avustralya’da İngilizce dil kurslarının haftalık ücretleri verdiği eğitimlerin kalitelerine ve sahip oldukları sertifikasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Haftalık kurs ücretleri 150 – 600 Avustralya doları arasında değişmektedir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde yada yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadır. Dil Kursları hakkında ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Avustralya’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Amerika’da konaklama ücretleri şehirlere göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı ve öğrenci yurtlarında konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Avustralya’ya varış öncesi organize edilmektedir. Amerika’da ingilizce dil eğitimi alacak öğrencilerin en çok tercih ettikleri konaklama türü aile yanı konaklamalardır. Haftalık konaklama ücretleri lokasyona göre 220 – 500 Avustralya doları arasında değişkenlik göstermektedir.

Avustralya’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 400 – 800 Avustralya doları arasında bulunduğunuz lokasyona göre değişmektedir.

Avustralya Vizesi:

STEB Yurt Dışı Eğitim danışmanları tüm Avustralya vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. Avustralya vizesi başvurusu özenli bir başvuru gerektirmektedir. STEB her program katılımcısını ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!