YUKARI
Image Alt

Avusturya Dil Okulları

Avusturya Dil Okulları

Avusturya Dil okulları Almanca dil eğitimi sonrasında Avusturya’da Üniversite eğitimi alacak öğrencilerin tercih ettiği ülkedir. Almanya’ya göre Almanca dil eğitimi ücretleri daha uygun fiyatladır. STEB Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı Avusturya’da ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun Almanca dil eğitimi alabileceğiniz Almanca dil programlarının ve üniversite başvuruları için yetkili başvuru merkezidir. Avusturya’da genel, akademik veya sınavlara yönelik Almanca dil eğitimli almak mümkündür.

Avusturya'da Almanca Dil Kursu Ücretleri:

Avusturya’da Almanca dil kurslarının haftalık kurs ücretleri 125 – 300 euro arasında değişmektedir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde ya da yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadır. Dil Kursları hakkında ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Avusturya’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Amerika’da konaklama ücretleri şehirlere göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı veya öğrenci yurtlarında konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Avusturya’ya varış öncesi yapılmaktadır. Avusturya’da Yurt konaklama ücretleri çok uygun olduğundan dolayı tercih sebebidir. Haftalık konaklama ücretleri 40 – 200 euro arasında değişkenlik göstermektedir.
Avusturya’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 250 – 400 euro arasında göre değişmektedir.

Avusturya Vizesi (Schengen Vize):

STEB Yurt Dışı Eğitim danışmanları tüm Schengen vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!