YUKARI
Image Alt

Çin Dil Eğitimi

Çin Dil Okulları

Çin dil okulları Çin’de okumak isteyen öğrenciler ve iş hayatında dil ihtiyacı olan profesyoneller için tercih edilmektedir. Çince çok zor olduğu için eğitimi yerinde almanın büyük faydası olmaktadır. STEB Yurt Dışı Eğitim Çin’de ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun Çince dil eğitimi alabileceğiniz programlarının yetkili başvuru merkezidir. Ekonomik geleceklerini garanti altına almak ve dünyanın dörtte bir nüfusuna sahip Çin ile daha iyi iletişim sağlamak isteyenler ve üniversite eğitimi almak isteyenler Çin’de dil eğitimi alarak dünyanın en hızlı büyüyen ekonomisine sahip bu ülkenin dilini öğrenebilirler.

Çin'de Çince Dil Kursu Ücretleri:

Çin’de Çince dil kurslarının haftalık ücretleri verdiği eğitimlerin kalitelerine ve sahip oldukları sertifikasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Haftalık kurs ücretleri günümüz kuruyla (2019 Mart) haftalık Türk lirası olarak 1000-1500TL arasında değişmektedir.

Çin'de Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Çin’de Öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü stüdyo daire kiralama yöntemidir. Günümüz kuru ile (Mart 2019) haftalık 600 – 1000 TL arasındadır.
Çin’de yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 1000 – 3000 TL arasında bulunduğunuz şehre göre değişmektedir.

Çin Vizesi:

STEB Yurt Dışı Eğitim danışmanları tüm Çin vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. Çin vize başvurusu özenli bir başvuru gerektirmektedir. STEB her program katılımcısını ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!