YUKARI
Image Alt

Fransa Dil Eğitimi

Fransa Dil Okulları

Fransa Dil okulları Fransızca dil eğitimi almak isteyen öğrenci ve profesyonellerin tercih edebileceği 2 ülkeden birisi olup fransızca eğitim için ana ülke konumundadır. Dil eğitimi için anadili Fransızca ve İngilizce olan Kanada opsiyonel olarak tercih edilebilir. STEB Yurt Dışı Eğitim Fransa’da Fransızca dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için birçok alternatif okul ile çalışmaktadır. Bunların bir kısmı üniversitelerin, bir kısmı da özel dil kurslarının verdiği eğitimlerden oluşur. Başta Paris ve Lyon olmak üzere Fransa’nın birçok şehrinde Fransızca dil eğitimi alabilirsiniz.

Fransa'da Fransızca Dil Kursu Ücretleri:

Fransa’da Fransızca dil kurslarının haftalık kurs ücretleri gideceğiniz süre ve bulunduğu şehre göre 125 – 400 Euro arasında değişmektedir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde ya da yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadır. Dil Kursları hakkında ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Fransa’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Fransa’da konaklama ücretleri şehirlere göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı veya apart yurtlarda konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Fransa’ya varış öncesi yapılmaktadır. Fransa’da haftalık konaklama ücretleri Paris şehrinde haftalık 300 – 400 Euro arasında olurken diğer şehirlerinde haftalık 150-200 Euro arasında değişkenlik göstermektedir.
Fransa’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 400 – 600 Euro arasında göre kişisel harcamaya göre değişiklik göstermektedir.

Fransa Vizesi:

STEB Yurt Dışı Eğitim danışmanları tüm Schengen vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!