YUKARI
Image Alt

İrlanda Dil Eğitimi

İrlanda Dil Okulları

İrlanda dil okulları İngilizce dil eğitimi açısından İngiltere ve Amerika ve Kanada’dan sonra en çok tercih edilen ülkeler arasındadır. Eğitim ücretleri Euro cinsinden fiyatlandırılmaktadır.

İrlanda’nın dil eğitimlerinde en avantajlı olduğu nokta 25 hafta ve üzeri eğitimlerde öğrencilere çalışma izini vermesidir.

İrlanda’da genel, akademik veya sınavlara yönelik İngilizce dil eğitimleri almak mümkündür. İrlanda küçük bir ülke olmasına rağmen dil okulları açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle Dublin şehri İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği şehirlerdir. Cork,Tralee ve Galway diğer İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz şehirleridir.

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık İrlanda’da ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz okullarının yetkili başvuru merkezidir.

İrlanda’da İngilizce Dil Kursu Ücretleri:

İrlanda’da İngilizce dil kurslarının haftalık ücretleri verdiği eğitimlerin kalitelerine ve sahip oldukları sertifikasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Haftalık kurs ücretleri 100 – 300 Euro arasında değişkenlik göstermektedir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde ya da yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadırlar. Dil eğitimi ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

İrlanda’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

İrlanda’da konaklama ücretleri şehirlere ve İngilizce dil eğitimi veren okulların imkanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı ve öğrenci yurtlarında konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu İrlanda’ya varış öncesi yapılmaktadır. İrlanda’da dil eğitimi alacak öğrencilerin en çok tercih ettikleri konaklama türü aile yanı konaklamalardır. Haftalık konaklama ücretleri lokasyona göre 185 – 300 Euro arasında değişkenlik göstermektedir.

İrlanda’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 400 – 1000 Euro arasında bulunduğu şehre ve ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstermektedir.

İrlanda Vizesi:

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık tüm İrlanda vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. İrlanda eğitim programlarında en çok yaşanan sorun vize reddidir ve özenli başvuru gerektirmektedir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!