YUKARI
Image Alt

İspanya Dil Eğitimi

İspanya Dil Okulları

İspanya dil okulları genel olarak Türkiye’de İspanyolca eğitim gören veya İspanya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin üniversite eğitimleri öncesinde İspanyolcalarını geliştirmek için tercih ettiği okullardır. STEB Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ile ihtiyacınıza yönelik İspanya’da her seviyede İspanyolca dil eğitimi alabilirsiniz. Genel, akademik veya sınavlara yönelik İspanyolca dil eğitimleri almak mümkündür.

İspanya’da Dil Kursu Programı:

“Bir dili öğrenmenin en iyi yolu olan o dilin konuşulduğu ülkede öğrenmektir” mottosundan yola çıkanlar İspanya’da; Genel İspanyolca, Yoğun İspanyolca, Bire bir Eğitim, Mesleki İspanyolca, Özel Amaçlı İspanyolca, DALE Sınav Hazırlık… gibi programlara katılabilmektedir.
İspanya’da her seviye, her yaş grubu ve her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. İspanya dil okullarında eğitimler genellikle 2 ile 36 hafta arasında sürmektedir. Bu programlarda arzu edenler haftada 20 saatlik Genel Programlara katılabilir ya da yoğunlaştırılmış kurslarda daha fazla saat kapsamlı bir eğitim alabilir.
İspanya’daki dil kurslarına katılan öğrenciler kısa zamanda İspanyolcalarını geliştirme, Latin kültürünü/tarihini/mimarisini yakında tanıma ve Avrupa içerisinde seyahat ederek vizyonlarını geliştirme imkanı bulurlar. Öğrenciler sınıflarda verilen özel derslerin yanı sıra İspanyolcayı günlük hayatın içerisinde deneyimleme fırsatı elde ederek hızlı bir ilerleme kaydederler.
İspanya’da; Madrid, Floransa, Barcelona, Salamanca, Malaga, Cardiz, Alicante, Sevilla, Marbella, Tenerife, Granada, Marbella, Pamplona, Valencia, Mallorca gibi birbirinden güzel şehirlerde dil kurslarına katılınabilir. Yoğun ilgi gösterilen şehirlerde kurs ücretleri biraz daha yüksek olmakla birlikte eğitim kalitesinde uçurumlar bulunmamaktadır. Ülkedeki eğitim kurumları devlet tarafından denetlendiğinden eğitim kalitesi belirli bir standarda oturtulmuştur.

İspanya’ da Konaklama Seçenekleri ve Ücretleri:

İspanya’da konaklama fiyatları seçilen şehre göre değişiklik göstermektedir. Aile yanı ya da öğrenci yurtlarında konaklama seçenekleri arasından kendilerine en uygun olanı seçecek öğrenciler, eğitim alacakları şehri seçtikten sonra konaklama bütçeleri hakkında detaylı bilgi alabilmektedir. Student Travel Education Bureau (STEB) olarak İspanyolcayı hızlı bir şekilde öğrenmek ve İspanyol kültürünü yakından tanımak isteyenlere aile yanı konaklama seçeneğini önermekteyiz. Aile yanı konaklamalar yurt konaklamalarına göre daha uygun fiyatlı olmakta ve öğrenciler ev konforundan uzak kalmamaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!