YUKARI
Image Alt

Kanada Dil Eğitimi

Kanada Dil Okulları

Kanada dil okulları ingilizce dil eğitimi açısından İngiltere ve Amerika’dan sonra en çok tercih edilen ülkeler arasında 3. sıradadır. Eğitim ücretlerinin Kanada Doları üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Eğitim kalitesinin dünya üzerinde ilk sırada yer alması nedeniyle öğrenciler tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Birçok öğrenci Pathway programlarından yararlanarak dil okulu sonrasında üniversite eğitimlerini de Kanada’da almayı tercih etmektedir. Bunun nedeni Üniversite ve Sertifika eğitimleri sonrası göçmenlik başvurusu sonrasında kanada vatandaşlığı yolunun açık olmasıdır. Kanada’da ingilizce dil eğitim programları dışında diğer bir anadili olan Fransızca dil eğitimi almakta mümkündür.

Kanada’da genel, akademik veya sınavlara yönelik İngilizce dil eğitimleri almak mümkündür. Kanada dil okulları açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle Vancouver,Montreal ve Toronto şehirleri İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği şehirlerdir.

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık Kanada’da ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun ingilizce dil eğitimi alabileceğiniz İngilizce ve Fransızca dil okullarının yetkili başvuru merkezidir.

Kanada'da İngilizce Dil Kursu Ücretleri:

Kanada’da İngilizce dil kurslarının haftalık ücretleri verdiği eğitimlerin kalitelerine ve sahip oldukları sertifikasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Haftalık kurs ücretleri 200 – 600Kanada Doları arasında değişkenlik göstermektedir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde yada yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadırlar. Dil eğitimi ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kanada’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Kanada’da konaklama ücretleri eyaletler ve şehirlere göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı, öğrenci yurtları ve stüdyo dairelerde konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Kanada’ya varış öncesi yapılmaktadır. Kanada’da dil eğitimi alacak öğrencilerin en çok tercih ettikleri konaklama türü aile yanı konaklamalardır. Haftalık konaklama ücretleri lokasyona göre 200 – 300 Kanada doları arasında değişkenlik göstermektedir.

Kanada’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 500 – 1000 dolar arasında bulunduğu şehre göre değişkenlik göstermektedir.

Kanada Vizesi:

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığının Kanada Toronto’da şubesi bulunmaktadır. STEB tüm Kanada vizeleri ve göçmenlik hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. Kanada eğitim programlarında en çok yaşanan sorun vize reddidir ve özenli başvuru gerektirmektedir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!