YUKARI
Image Alt

Malta Dil Eğitimi

Malta Dil Okulları

Malta dil okulları İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin, anadili Maltacanın yanı sıra diğer anadilinin İngilizce olması ve Türkiye’ye çok yakın olmasından dolayı tercih ettiği ülkelerdendir. Bir diğer avantajı Schengen vizesine dahil olduğu için Avrupa’da Schengen ülkelerinde serbest dolaşıma olanak sağlamasıdır. Sıcak ve yazlık bir ada ülkesi olan Malta eğitimlerini paket olarak sunmasından dolayı fiyat avantajına sahiptir. Eğitim ücretleri Euro cinsinden fiyatlandırılmaktadır.

Malta’da genel, akademik veya sınavlara yönelik İngilizce dil eğitimleri almak mümkündür. Malta küçük bir ülke olmasına rağmen dil okulları açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle Sliema ve St. Julians şehirleri İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği şehirlerdir.

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık Malta’da ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz okullarının yetkili başvuru merkezidir.

Malta'da İngilizce Dil Kursu Ücretleri:

Malta’da İngilizce dil kurslarının haftalık ücretleri verdiği eğitimlerin kalitelerine ve sahip oldukları sertifikasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Haftalık kurs ücretleri 115 – 350 Euro arasında değişmektedir. 12-24-36 haftalık, kurs ve konaklama dahil paket programlar çok daha uygun maliyetlidir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde ya da yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadırlar. Dil eğitimi ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Malta’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Malta’da konaklama ücretleri şehirlere ve İngilizce dil eğitimi veren okulların imkanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı ve öğrenci yurtlarında ya da otellerde konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Malta’ya varış öncesi yapılmaktadır. Malta’da dil eğitimi alacak öğrencilerin en çok tercih ettikleri konaklama türü dil okullarının sunduğu otel konaklamalardır. Haftalık konaklama ücretleri lokasyona göre 130 Euro’dan 475 Euro’ya kadar değişebilmektedir.
Malta’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 400 – 1000 Euro arasında ihtiyaçlarınıza göre değişecektir.

Malta Vizesi (Schengen Vize):

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık tüm Malta vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. Malta eğitim programlarında en çok yaşanan sorun vize reddidir ve özenli başvuru gerektirmektedir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!