YUKARI
Image Alt

Yeni Zelanda Dil Eğitimi

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda İngilizcenin resmi dil olarak konuşulduğu ülkelerden biridir ve öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Yüzüklerin Efendisi serisinin çekildiği bu güzel ülke, doğal güzellikleri ile öne çıkarken uluslararası öğrenciler için de elverişli bir yapıya sahiptir.
Auckland şehri İngilizce dil kursu almak isteyenler tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.
STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık Yeni Zelanda’da ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun İngilizce dil eğitimi alabileceğiniz okullarının yetkili başvuru merkezidir.

Yeni Zelanda’ da İngilizce Dil Kursu Ücretleri:

Yeni Zelanda’da İngilizce dil kurslarının haftalık ücretleri verdiği eğitimlerin kalitelerine ve sahip oldukları sertifikasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Haftalık kurs ücretleri 210 – 515 Yeni Zelanda doları arasında değişkenlik göstermektedir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde ya da yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadırlar. Dil eğitimi ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yeni Zelanda’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Yeni Zelanda’da konaklama ücretleri İngilizce dil eğitimi veren okulların imkanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı ve öğrenci yurtlarında konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Yeni Zelanda’ya varış öncesi yapılmaktadır. Yeni Zelanda’da dil eğitimi alacak öğrencilerin en çok tercih ettikleri konaklama türü dil okullarının sunduğu aile yanı konaklamalardır. Haftalık konaklama ücretleri lokasyona göre 290– 600 Yeni Zelanda doları arasında değişkenlik göstermektedir.
Yeni Zelanda’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 500 – 1000 Yeni Zelanda doları arasında ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstermektedir.

Yeni Zelanda Vizesi:

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık tüm Yeni Zelanda vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. Yeni Zelanda eğitim programlarında en çok yaşanan sorun vize reddidir ve özenli başvuru gerektirmektedir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!