YUKARI
Image Alt

Yeni Zelanda Dil Eğitimi

Yeni Zelanda Dil Okulları

Yeni Zelanda Dil Okulları öğrencilerin ikinci dil olarak en çok tercih ettiği İspanyolcayı öğrenmek ya da geliştirmek için tercih ettiği ülkedir. Neşeli insanları, sosyal yaşantısı, yemek ve futbol kültürüyle İspanya İspanyolca dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için çok keyifli bir ülkedir. İspanyada genel, akademik veya sınavlara yönelik İngilizce dil eğitimleri almak mümkündür. Yüzüklerin Efendesi serisinin çekildiği bu güzel ülke eğitim almak isteyen birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir.

Auckland şehri İngilizce dil kursu almak isteyenlerin tercih ettiği şehirdir.

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık Yeni Zelanda’da ihtiyacınıza yönelik her seviyeye uygun ingilizce dil eğitimi alabileceğiniz okullarının yetkili başvuru merkezidir.

Yeni Zelanda’ da İngilizce Dil Kursu Ücretleri:

Yeni Zelanda’da İngilizce dil kurslarının haftalık ücretleri verdiği eğitimlerin kalitelerine ve sahip oldukları sertifikasyonlara göre değişiklik göstermektedir. Haftalık kurs ücretleri 250 – 300 Avustralya Doları arasında değişkenlik göstermektedir. Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde yada yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadırlar. Dil eğitimi ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yeni Zelanda’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Yeni Zelanda’da konaklama ücretleri İngilizce dil eğitimi veren okulların imkanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı ve öğrenci yurtlarında konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Yeni Zelanda’ya varış öncesi yapılmaktadır. Yeni Zelanda’da dil eğitimi alacak öğrencilerin en çok tercih ettikleri konaklama türü dil okullarının sunduğu aile yanı konaklamalardır. Haftalık konaklama ücretleri lokasyona göre 280 – 500 Avustralya Doları arasında değişkenlik göstermektedir.

Yeni Zelanda’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında ortalama aylık 500 – 1000 Avustralya Doları arasında ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik göstermektedir.

Yeni Zelanda Vizesi (Schengen Vize):

STEB Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık tüm Yeni Zelanda vizeleri hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. Yeni Zelanda eğitim programlarında en çok yaşanan sorun vize reddidir ve özenli başvuru gerektirmektedir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!