YUKARI
Image Alt

Güney Afrika Dil Eğitimi

Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika dil okulları daha ekonomik bir eğitim almak, farklı bir kültürü görmek isteyenlerin tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir. STEB Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık olarak Güney Afrika’da tüm İngilizce dil eğitimi veren okullar ile anlaşmamız bulunmaktadır. Güney Afrika anadili İngilizce olan ülkelerden biridir. İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için yeterli sayıda İngilizce dil eğitim programları bulunmaktadır. Tüm dil okulları başkent Cape Town bölgesindedir.

Şehirde kışlar ılıman yazlar ise sıcak geçer. Yaz mevsiminin yaşandığı Aralık-Ocak-Şubat aylarında en yüksek sıcaklık 30°C, en düşük sıcaklık ise 17°C civarındadır. Kış aylarının yaşandığı Haziran-Ağustos ayları arasında ise sıcaklık 7°C – 20°C arasında değişmektedir.

Güney Afrika’da İngilizce Dil Kursu Ücretleri:

Güney Afrika’da İngilizce dil kurslarının haftalık kurs ücretleri gideceğiniz süreye göre 150 – 300 Euro arasında değişmektedir (2019). Tüm dil okulları, özellikle uzun dönem eğitimlerde yada yıl içerisinde belirledikleri sezonlarda özel indirimler uygulamaktadır. Dil Kursları hakkında ihtiyacınızın belirlenmesi, detaylı bilgilendirme ve yönlendirme STEB tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Güney Afrika’ da Konaklama Seçenekleri, Ücretleri ve Yaşam Giderleri:

Güney Afrika’da konaklama ücretleri şehirlere göre değişkenlik göstermektedir. Aile yanı veya yurtlarda konaklama sağlayabilirsiniz. Konaklama organizasyonu Güney Afrika’ya varış öncesi yapılmaktadır. Güney Afrika’da aile yanı konaklama ücretleri haftalık 200 – 300 Euro arasında olurken fiyat açısından daha çok tercih edilen yurtlarda konaklama ücretleri 40- 80 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Güney Afrika’da yaşam giderleriniz, eğitim ve konaklama giderlerinin dışında, kişisel harcamaya göre ortalama aylık 250 – 500 Euro arasında değişiklik göstermektedir.

Güney Afrika Vizesi:

STEB Yurt Dışı Eğitim danışmanları tüm Güney Afrika vizesi hakkında çok detaylı bilgiye sahiptir. STEB her katılımcıyı ayrı ayrı değerlendirerek sizin adınıza en iyi başvurunun yapılabilmesi için gerekli olan en iyi organizasyonunu ücretsiz olarak sunmaktadır.

Dil Okulları

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!