YUKARI
Image Alt

KAPLAN DİL OKULLARI YENİDEN AÇILDI!

KAPLAN DİL OKULLARI YENİDEN AÇILDI!

80 yıllık deneyimiyle, dünya çapında 9 ülkede dil okulları bulunan ve her yıl 150 farklı ülkeden, yaklaşık 40.000 öğrenciye dil eğitimi veren Kaplan Dil Okulları baharın gelişiyle kapılarını öğrencilere yeniden açtı. Öğrencilerin eğitimlerine yeniden başlamaları, yeni arkadaşlar edinmeleri ve yurt dışında bir dizi eğlenceli aktivitenin tadını çıkarmaları için okullarına gelecek öğrencileri sabırsızlıkla bekleyen Kaplan, Birleşik Krallık hükümeti duyurularını takiben 8 Mart’tan itibaren Londra, Liverpool, Manchester okullarında eğitime başladı. 12 Nisan’da Oxford, Cambridge, Bournemouth, Edinburg ve İrlanda ve 14 Haziran’da Bath ve Torquay okullarını açmaya hazırlanan Kaplan Okulları öğrencilerine kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Kaplan Dil Okulları, yeniden açılmasını kutlamak amacıyla kayıt yaptıran ve 28 Haziran 2021’den önce giden öğrencilere, iki haftalık ücretsiz konaklama ve K+ Live Express ile iki haftalık ücretsiz çevrimiçi derslerden yararlanma imkânı sunuyor. Ayrıca, Türkiye’ye özel 24 hafta ve üzeri eğitimlerde İngiltere ve İrlanda’da okullarında %30 indirim sizleri bekliyor.

Birleşik Krallık ve İrlanda dışında, Mart ayı içerisinde Kaplan Amerika Okulları’na 8 hafta ve üzeri kayıt yaptıran öğrenciler %40 indirimden faydalanabilecek. Yine Mart ayı içerisinde Kaplan Kanada Dil Okulları’na kayıt yaptıran öğrenciler, %35 indirim ve K+ Live Express çevrimiçi derslerden faydalanabilirken, 2 haftalık ücretsiz aile yanında veya yurtta konaklama (uygunluğa bağlı olarak) imkanına da sahip olabilecek.

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!