YUKARI
Image Alt

LSI DİL OKULLARI’NDAN TÜRKİYE’YE ÖZEL KAMPANYA!

LSI DİL OKULLARI’NDAN TÜRKİYE’YE ÖZEL KAMPANYA!

LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Malta , Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarından herhangi birinde dil  öğrenebilirsiniz.  LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika , Panama ve Kosta Rika’da  ortak bir dil okulu ile çalışmaktadır. Tüm okullar ,modern ve son teknoloji ile donatılmıştır ve  şehir merkezlerinde bulunmaktadır.

LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI calışanları arkadaş canlısı ve yardımseverlerdir. Çalışanla ve öğretmenler özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca size yönlendirmek için sürekli hazır bulunurlar.

LSI’da  dil eğitimi  dinamik ve enerjik bir biçimde verilirken, sınıfta kurulan aktif iletişimin, en etkin öğrenme yolu olduğuna inanmaktadırlar. LSI Dil Merkezleri, konforlu bir ortama sahiptir ve en yeni materyallerle/kaynaklarla donatılmıştır. Bilgisayar odaları, hem dersler sırasında hem de kendi başına çalışma için kullanılabilir. Programlar, tonlama pratiğinden dil bilgisi ve sözcük dağarcığı geliştirmeye kadar değişiklik gösterir.

Hedefi ve amacı, en iyi dil öğrenme deneyimi elde etmeniz olan LSI, Türkiye’deki öğrencileri için 30 Nisan’a kadar bir promosyon başlatmıştır. Bu tarihe kadar kayıt yapan öğrenciler, 2021 yılında herhangi bir zamanda başlayabilirler.

 

KAMPANYA DETAYLARI;

  • Londra’da 24 hafta ve üzeri eğitimler, haftalık 254 pound yerine, 165 pound.
  • Amerika’da 24 hafta ve üzeri eğitimler, haftalık 340 dolar yerine, 220 dolar.
  • Kanada’da 24 hafta ve üzeri eğitimler, 315 Kanada doları yerine, 215 kanada doları.
  • Yeni Zelanda’da 24 hafta ve üzeri eğitimler, haftalık 350 Yeni Zelanda doları yerine, 235 Yeni Zelanda doları.
  • Avustralya’da 24 hafta ve üzeri eğitimler, haftalık 345 Avustralya doları yerine, 210 Avustralya doları.
  • Paris’te 24 hafta ve üzeri eğitimler, haftalık 330 euro yerine, 230 euro.
  • İsviçre’de 24 hafta ve üzeri eğitimler, haftalık 465 frang yerine, 350 frang.
You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!