YUKARI
Image Alt

ŞİMDİ İNGİLTERE’DE DİL KURSU ZAMANI

ŞİMDİ İNGİLTERE’DE DİL KURSU ZAMANI

VİZELER AÇIK, UÇAKLAR UÇUYOR, OKULLAR AÇILDI, FİYATLAR İSE SON 30 YILIN EN İYİSİ !

6 AY DİL KURSU SADECE 13 BİN TL

HEMDE İNGİLTERE HÜKÜMETİ 6 AYA KADAR TURİST VİZESİ İLE DİL KURSU HAKKI TANIDI…

İngiltere, İngilizce Dil kursu denilince ilk akla gelen ülkedir. Türkiye’den çok sayıda öğrenci yıllardır İngiltere’de dil kursları takip eder. Başta Londra olmak üzere, Oxford, Camrbridge, Brighton, Bournemouth, Manchester ve Liverpool gibi şehirler büyük ilgi görür.

Pandemi sonrası uzun süre, her ülkede olduğu gibi, İngiltere dil okulları da kapalı kalmıştır Ancak Ağustos ve Eylül ayından itibaren büyük fırsatlar, indirimler ve başka kolaylıklar sağlayarak kapılarını yeniden uluslararası öğrencilere açmaktadırlar.

Özellikle Londra’da bulunan 2 okulumuz Ekim 2020 ve Ocak 2021 tarihlerine İngilizce kurslarına başlayacak öğrencilere büyük bir kampanya düzenlemişlerdir.

AYRICA İNGİLTERE HÜKÜMETİ TURİST VİZESİ İLE – SHORT TERM VISITOR VISA ile 6 aya kadar İngiltere’de İngilizce kursu yapılamasına izin vermiştir.

ŞİMDİ LONDRA’DA 6 AYLIK DİL KURSU İÇİN EN UYGUN FİYATLI 2 OKULUMUZ

1- UK COLLEGE OF ENGLISH ukenglish.org.uk
Londra’nın merkezi Oxford Street üzerine bulunan UK ENGLISH Türk öğrencilere MUHTEŞEM BİR KAMPANYA yapmıştır. Eylül- Ekim ayında 12 veya 24 hafta Genel İngilizce yada IELTS hazırlık yapacak öğrenciler için harika bir fiyat vermiştir.

12 hafta Genel İngilizce yada IELTS kursu – haftada 15 ders; 1500 Sterlin yerine 900 Sterlin yani ; 8200 TL

24 hafta Genel İngilizce yada IELTS kursu – haftada 15 ders; 3000 Sterlin yerine 1400 Sterlin yani ; 13,000 TL

Bu programa kayıt yaptıran öğrencilerin en az 1 hafta kursu online olarak yapması gerekir.

UK College English merkez Londra’ da bulunmakta ve British Council denetimindedir. Ayrıca English UK üyesi güvenilir bir okuldur.

2- BAYSWATER COLLEGE www.bayswater.ac
Londra’nın en güzel semtlerinden Bayswater ve Nothing Hill yakınlarında bulunan okul Türk öğrenciler için harika bir fırsat sunmuştur. Okul Merkez Londra’nın en popüler dil kurslarından birisidir. Sabah ve öğleden sonra kursları vardır. Okul öğleden sonra fiyatları ile sabah kursu vermektedir.

24 hafta İngilizce kursu 4,400 Sterlin yerine 2,600 Sterlin’dir.

Her 2 Londra okulunda öğrenciler aile yanında, öğrenci evlerinde yada öğrenci residencelerine konaklayabilirler. Haftalık konaklama ücreti 170-350 Sterlin arası değişir.

Şimdi İNGİLTERE’DE DİL KURSU ZAMANI…

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!