YUKARI
Image Alt

Alpadia Language Schools

Alpadia Language Schools

$465 $399 / per person
(0 Reviews)

Eşsiz eğitim merkezleri ve kalitesiyle Alpadia Dil Okulu, Almanca öğrenmek ve Almanca seviyesini ilerletmek isteyenler için çeşitli kurslar sunmaktadır. Berlin ve Freiburg’da bulunan Alpadia Dil Okulları, TELC için resmi sınav merkezleridir. Alpadia Berlin, Goethe Enstitüsü yakınlarında yer almaktadır.

 

Alpadia Dil Okulları,farklı taleplere ve öğrenme amaçlarına uygun dil kursları sunar. Dersler çeşitli konular, grup çalışmaları, tartışmalar ve rol oynama konularında sınıf tartışmalarına aktif olarak katılmanızı teşvik eden dinamik ve etkileşimli bir ortamda öğretilir.

Konaklama seçenekleri

  • Ali Yanı Konaklama
  • Öğrenci Yurdu Konaklama
  • Rezidans Konaklama
  • Otel Konaklama (self-catering)

Programlar

-Yoğun Program Haftalık 25 saat ders Başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyeye kadar eğitim 1-48 hafta arası değişen eğitim süresi Dersler her Pazartesi başlar. Premium 30 Programı Haftalık 30 saat ders Başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar eğitim 1-48 hafta arası değişen eğitim süresi Dersler her Pazartesi başlar. Sınava Yönelik Program Haftalık 30 saat ders Katılım için orta düzey (Intermediate) ve ya ileri düzey (Advanced) seviyede dil bilgisi gerekmektedir. Dersler her Pazartesi başlar. Haftalık 20 saat genel eğitim + 10 saat sınava yönelik eğitim verilmektedir. Üniversite Yerleşim Programı Haftalık yoğun 25 saat + Sınava yönelik 30 saat ders verilmektedir. Başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyeye kadar eğitim verilmektedir. 2-10 ay arası değişen eğitim süresi Bu program; Almanya, Fransa ve ya İsviçre de Üniversite eğitimi almayı düşünen kişiler için uygundur. Bunların yanı sıra özel ders seçeneği de mevcuttur.

You must enable Billing on the Google Cloud Project at https://console.cloud.google.com/project/_/billing/enable Learn more at https://developers.google.com/maps/gmp-get-started
You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!