YUKARI
Image Alt

Work And Travel

Work And Travel

Work And Travel

 

Seyahat etmek istiyor, ancak yoldayken de para kazanmak mı istiyorsunuz? Bu hayal birçok insan için gerçek oluyor, özellikle İnternet her yerden çalışmayı mümkün kılıyor ve yurtdışındaki iş fırsatları konusundaki farkındalığımızı arttırıyor. Work and Travel, öğrencilere dünyanın dört bir yanından ve kültüründen arkadaşlar edinirken çalışmalarına ve para kazanmalarına yardımcı olarak ülkeleri ziyaret etmelerini sağlar. Buradaki zamanlarında, öğrenciler İngilizcelerini geliştirme, ev sahibi toplulukları keşfetme, ülkeleri için elçiler olarak hareket etme fırsatına sahiptir.

 

Work And Travel Amacı

 

Work and travel programı, dünyanın dört bir yanından genç kadın ve erkeklere kültürel ve iş tecrübesiyle ülkeler hakkında ilk elden bilgi edinme fırsatı sunmaktır. Work and travel programı, uluslararası üniversite öğrencilerini ülkeler genelinde geçici mevsimlik işlere yerleştirir. Bu motive olmuş öğrencilerin, mevsimsel ihtiyaçların yerel işgücü tarafından karşılanmadığı yerlerde giriş seviyesi personele ihtiyaç duyan işverenlerle eşleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

 

Work and travel, çalışkan, esnek ve yeni deneyimlere hazır olan başvuru sahipleri için her türlü çabayı göstermektedir. Nitelikli başvuru sahiplerini işe almak ve taramak için 60’tan fazla ülkedeki uluslararası kuruluşlarla birlikte çalışır. Uluslararası katılımcıları, ülkelerin halkları arasındaki karşılıklı anlayışı arttırmaya yardımcı oluyor. Dünya ülkeleri arasında dostane, sempatik ve barışçıl ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olur.

 

Work And Travel Örnekleri

 

Work and travel için hemşire olarak bir iş bulabilirsiniz. Seyahat eden hemşireler yoğun talep görüyor. Birçok kurum, hastanelerde çalışmak için üç aydan bir yıla kadar hemşire kiralayacaktır. Bazı ülkeler ayrıca hemşireler için konut imkanı sunuyor. Seyahat hemşireliği pozisyonlarını çevrimiçi olarak arayın ve işe alım uzmanlarıyla iletişim kurun. Çoğu web sitesi konumu, ödeme oranını ve avantajları önceden listeler.

 

Bir seyahat profesyoneli olabilirsiniz. Havayolu pilotları, uçuş görevlileri, yolcu gemisi personeli ve kamyon şoförleri gibi ulaştırma çalışanları işlerinin bir parçası olarak seyahat etmektedir. Bu işlerin bazıları turistik bölgeleri keşfetmeye fazla zaman harcamazken, seyahat uzmanları dışarı çıkmanın ve eğlenmenin yollarını bulabilir. Ne tür beceri ve eğitimlerin gerekli olduğunu görmek için endüstriyi araştırın.

 

Yurtdışında İngilizce öğretmeyi deneyin. Yurtdışında İngilizce öğretmek için birçok fırsat var. Çoğu yer, giriş yapabilmeniz için TOEFL eğitim sınıfına girmenizi gerektirir. Bu pahalı olabilir, ancak bir kez TOEFL sertifikası aldığınızda, birçok ülkede İngilizce öğretebilirsiniz. Ajanslar genellikle işe yerleştirme konusunda yardımcı olmaktadır.

 

Post a Comment

You don't have permission to register
WhatsApp'tan Yaz!